Spoštovani učenci, starši in delavci šole!

Kljub hladnemu in deževnemu vremenu se približuje konec šolskega leta in težko pričakovane počitnice. Čas, ko si naberemo novih moči, se družimo, potujemo, se veselimo v krogu družine in prijateljev.

Nekateri otroci in njihovi starši pa so se znašli v težki situaciji, zato zanje počitnice ne bodo tako brezskrbne, kot bi morale biti. Skušajmo jim z združenimi močmi pomagati, da jih razbremenimo vsaj kančka skrbi.

V pomoč otrokom in družinam v stiski bomo zbirali prehrambne izdelke. Zbiralna akcija bo potekala od 3. do 7. junija 2013 na vseh enotah šole. Hrano lahko oddate razrednikom, mentoricam šolske skupnosti ali drugim učiteljem.

V humanitarnih akcijah se vedno dobro odzivamo, naj tokratna ne ostane brez odziva. Za prispevke se zahvaljujemo!

Šolska skupnost