Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Tudi letos bomo na šoli pripravili novoletni sejem. Vsi se ga veselimo, saj bomo lahko poklepetali, se družili, obiskali stojnice in različne delavnice ter kupili različne izdelke. Namen novoletnega sejma pa ni le zabava in druženje, temveč tudi nakup izdelkov in novoletnih voščilnic; izkupiček bo namenjen šolskemu skladu. Novoletni sejem bo v petek, 6. 12. 2013 in sicer:

na Matični šoli in Centru od 17.00 – 19.00

na Primskovem, Trsteniku in Goričah  od 16.30 – 18.30

Veselimo se druženja.

Ker pa želimo naše veselje deliti tudi s tistimi, ki jim je med prazniki težko, bomo v petek, 6. 12. pričeli tudi z vsakoletno akcijo zbiranja hrane. Hrano bomo zbirali za Varno hišo in Socialno samopostrežno trgovino v Kranju. Zbiranje hrane bo potekalo še do petka, 13. 12. Vsako leto smo z zbiranjem hrane dokazali, da nam je mar tudi za druge. Verjamemo, da bo tudi letos tako.

“Tisti, ki jemljejo, ponavadi niso srečni, srečni so tisti, ki dajejo.”

Charles H. Burr

Kolektiv OŠ Simona Jenka Kranj