Select Page

MALI NOGOMET – državno četrtfinalno tekmovanje

 

V sredo, 12. 3. 2014, je v Trebnjem potekalo državno četrtfinalno tekmovanje v malem nogometu za dečke letnik 1999 in mlajši. Z nami je odšla tudi manjša skupina navijačev. Učenci naša šole so osvojili tretje mesto. Če bi se obrnilo malo drugače bi lahko tudi zmagali. Vsem fantom čestitam za igro in borbenost.

(Če obstaja kaj, kar zares pripomore k uspehu v življenju, potem je to sposobnost potegniti uspeh iz poraza)                                                                                                                                                                               William Marston

Posebej bi se zahvalil še navijačem, ki so se organizirali, prinesli rekvizite in športno navijali za našo ekipo. Da bi bilo le večkrat tako…

Aktiv športnih pedagogov

Robert  Kukovič

Trbovljr1

Trbovljr2