Select Page

SPREMEMBA VOZNEGA REDA ZA TOREK,8.4.2014!

1.BUS-GOLNIK-KRANJ
postajališče odhodi
GOLNIK 7:00
GOLNIK-bloki 7:02
GOLNIK MALIJEVO 7:03
GORIČE 7:05
LETENCE K 7:08
TENETIŠE 7:11
KRANJ (matična šola) 7.20
2.BUS-POVLJE-KRANJ
postajališče odhodi
POVLJE K  6:54
BABNI VRT K  6:56
ŽABLJE  6:57
ČADOVLJE  6.59
TRSTENIK  7:01
PANGRŠICA K  7:02
TENETIŠE/KOKRICI ORLI  7:04
TENETIŠE/KOKRICI  7:06
KRANJ(matična šola) 7:15

 

POVRATEK ZA VSE VOZAČE JE OB 12.00 IZPRED MATIČNE ŠOLE.