Medobčinsko prvenstvo osnovnih šol v KOŠARKI – fante, 8. – 9. razred.

V Športni dvorani Planina je 19. novembra in 3. decembra potekalo medobčinsko prvenstvo osnovnih šol MO Kranj, Šenčurja, Nakla, Cerkelj na Gorenjskem, Preddvora in Jezerskega.

Našo šolo smo na obeh tekmovanjih zastopali: Jaka in Anže Prevodnik, Klemen Smrekar, Dominik Praljak, Nace Sajovic, Jan Jurgele, Matic Žepič, Aljaž Troppan, Erik Škrlec, Jan Tomc, Miha Rus, Benjamin Bajd in Jaša Florjančič pod vodstvom trenerja Siniše Banovića.

Na medobčinskem prvenstvu smo osvojili končno 1. mesto, po tem ko smo premagali ekipi OŠ Predoslje in OŠ Franceta Prešerna, na prvem tekmovanju, ter ekipe OŠ Davorina Jenka Cerklje, OŠ Šenčur in OŠ Stražišče, na drugem tekmovanju.

Vabljeni k navijanju za nas na prvenstvu ekip z Gorenjske v četrtek, 17. decembra v Športni dvorani Planina.

Šolska košarkarska ekipa