Select Page

9. TEK PO MAMUTOVIH POTEH

 

V torek, 10. oktobra, je potekal že 9. Tek po mamutovih poteh, ki so se ga udeležili tudi naši učenci. Zasedli so naslednja mesta v svojih kategorijah:

DOMEN SAJOVIC                             9. mesto

SIMON BAJT                                      10. mesto

KLARA HODNIK                               12. mesto

JAŠA POŽGAJ                                    15. mesto

LIZA ERJAVC                                     17. mesto

ALJAŽ ŠKRLEC                                  18. mesto

NEJA BALANČ                                   20. mesto

ALEKSANDER TREBEC                  21. mesto

GAL DAGARIN                                   22. mesto

EMA POKORN                                   22. mesto

MATIC TORKAR                                26. mesto

VID PETERNEL                                 26. mesto

LANA LAPAJNE                                26. mesto

STELLA KLAK                                   26. mesto

LARA SRAKAR                                  27. mesto

ŠPELA KERN                                     28. mesto

EMA SAJOVIC                                   28. mesto

LARA KUTNJAK                               30. mesto

VAL LUKA JUGOVAC                      33. mesto

MARK KUTNJAK                              34. mesto

KLARA JENŠTERLE                        34. mesto

LAVDRIM KADRI                             35. mesto

MIHA RUS                                          36. mesto

KLARA ZUPNAC                               36. mesto

TJAŠA AHAČIČ                                  38. mesto

NOE SELIŠKAR                                  38. mesto

ANJA SAJOVIC                                  39. mesto

KLARA KRŽIŠNIK                              40. mesto

ŽIVA PEVC STOJANOVIČ                41. mesto

BRINA ĐERKOVIĆ                            42. mesto

TAJA OROZOVIČ                              43. mesto

ELSA DAKA                                        44. mesto

GAL GREGORC                                  49. mesto

TAMARA BANOVIĆ                         54. mesto

TAMARA VIDMAR                           55. mesto

ANŽE ČADEŽ                                      55. mesto

TOMAŽ KOKALJ                                55. mesto

NEJC ČIMŽAR ŽURAN                     59. mesto

VAL TORKAR                                      60. mesto

ERIJAN AHMETAJ                            61. mesto

MAŠA MUBI                                      61. mesto

JAKA ZUPANC                                   70. mesto

ADNAN HODŽIĆ                               80. mesto

Vsem učencem čestitamo za uspešno udeležbo.

Aktiv športnih pedagogov