Terme Banovci poklanjajo vsem šoloobveznim otrokom brezplačno karto za kopanje v bazenih, ki jo lahko izkoristite do konca poletnih počitnic.

V Termah Banovci bodo v znak marljivosti ob koncu šolskega leta otrokom pripravili posebno presenečenje.

Tudi letošnje poletje bosta za nepozabna doživetja v Termah Banovci skrbela gusar Edi in Banovička z njunimi prijatelji in pripravila nepozabne počitnice za otroke in njihove starše, ki se jih bodo še spominjali. Ob koncu šolskega leta smo zato pripravili posebno presenečenje za vse šoloobvezne otroke.

Vsakemu šolarju bi namreč radi podarili brezplačno kopalno karto za kopanje v Termah Banovci, ki jo lahko izkoristijo do konca poletnih počitnic.

DO PETKA, 14. 6. 2019 javite (preko eAsistenta, preko elektronske pošte: tina.kaltenekar@osjenka.si ali preko telefonske številke: 04 255 96 97) ime, priimek, razred vašega otroka, da mu lahko izročimo karto.

Svetovalna delavka
Tina Kaltenekar