ENODNEVNO NADSTANDARDNO SMUČANJE V AVSTRIJI NASSFELD za učence od 6.do 9.razreda

SMUČIŠČE: NASSFELD (Mokrine)  Avstrija (Koroška)
DATUM:      SOBOTA, 18.1.2020    (rezerva sobota, 25.1.2020)
ODHOD:     6.45 iz Kranja OŠ Simona Jenka Matična šola
ZBOR :       6.30 pred Matično šolo
POVRATEK: ob 17.30 do18.00 uri v Kranj
CENA:      20 oseb / 53,57€        30 oseb / 48,25€

Cena vključuje: smučarsko vozovnico, avtobusni prevoz, cestnino in tunel,  smučarskega učitelja, zavarovanje z asistenco. Cene so okvirne, dokončni obračun bo podan po izvedeni aktivnost glede na točno število udeležencev smučanja. Minimalno število prijavljenih je 20 oseb.

Ob sobotah veljajo na omenjenem smučišču za skupine posebne- ugodne cene smučarskih vozovnic, ker je ob sobotah akcijski dan za skupine.

PLAČILO: po položnici v mesecu februarju

KER JE SMUČANJE V TUJINI , je obvezno zdravstveno zavarovanje z asistenco v tujini, ki je 3,98€/osebo za en dan pri zavarovalnici Triglav (uporaba helikopterja, bolnice, oskrba v bolnici v tujini, zavarovanje odgovornosti…), v primeru nezgode ali poškodbe na smučišču. Lahko imate že sklenjeno svoje zavarovanje z asistenco v tujini pri kateri drugi zavarovalnici. To označite na prijavnici. Učenci morajo imeti s seboj dokazilo (kartico) o sklenjenem morebitnem zdravstvenem zavarovanju z asistenco. Evropska kartica zdravstvenega zavarovanja ni primerna.

Učenci morajo imeti s seboj OSEBNI DOKUMENT (potni list ali osebno izkaznico, zaradi kontrolnega pregleda na meji.

Smučanje bo trajalo 7 ur pod vodstvom smučarskih učiteljev. Vmes bomo naredili odmor za  kosilo ob 12.00 do 13.00 ure. Priporočamo, da imajo učenci s seboj nahrbtnik, v katerem je malica,  in nekaj denarja za topli obrok in pijačo (po želji). Prav tako učenci smučarske čevlje spakirajo v nahrbtnik. Predno se prijavite, PREGLEJTE SMUČARSKO OPREMO, po potrebi naredite servis smuči in pomerite smučarske čevlje.

ZA ZAČETNIKE PROGRAM NI PRIMEREN. Učenci morajo obvladati paralelni zavoj in terensko vožnjo po različno strmih in razgibanih terenih.

OBVEZNA JE UPORABA ČELADE!

Prijavnico izpolnjeno in podpisano vrnite športnemu pedagogu ali razredniku do torka, 14.1.2020. Starši s podpisom jamčite, da bo vaš otrok na aktivnost prišel z ustrezno opremo in znanjem smučanja ter da boste ustrezen znesek pravočasno plačali.

Prosimo, če se držite omenjenih datumov za prijavo. Morebitne odpovedi od programa morate sporočiti do SREDE, 15.1.2020 vodji programa Duši Jazbec. V primeru kasnejše odpovedi se zaračuna cena dejavnosti z odbitkom cene smučarske vozovnice.

vodja programa: Duša Jazbec

P R I J A V N I C A

(prosim, da prijavnico izpolnite točno z vsemi zahtevanimi podatki)

Za smučanje v NASSFELDU prijavljam__________________________

ime in priimek, razred, naslov

rojen/na_____________________. Učenec/ka se bo zavaroval/la

datum, kraj rojstva

(ustrezno obkroži) pri:

• TRIGLAV z asistenci v tujini (v šoli)
  • Ima svoje zavarovanje z asistenco v tujini pri zavarovalnici__________________.

Učenec ima svojo koroško karto:                  DA                        NE

Kranj, 8.1.2020                                                       Podpis staršev:

Navedeni podatki se bodo uporabili izključno za namen nadstandardnega smučanja v Avstriji.

Aktiv športa:

Duša Jazbec