Spoštovani starši!

V tretjem tednu šolanja na daljavo še vedno nismo uspeli pridobiti sodelovanja vseh naših učencev.

Trudimo se, a brez vaše pomoči nam ne bo uspelo. Prosimo vas, da nam preko elektronske pošte (tina.kaltenekar@osjenka.si ali simona.kogelnik@osjenka.si) javite, če še niste uspeli z učitelji vzpostaviti komunikacije preko eAsistenta ali elektronske pošte. Opažamo, da imate nekateri neveljavne elektronske naslove. Zato vas prosimo, da nam javite pravilen elektronski naslov. Le tako bodo lahko učitelji vzpostavili stik z vami oz. vašim otrokom.
Prav tako vas prosimo, da preko telefona/elektronske pošte… preverite pri svojih sosedih/znancih/prijateljih, če so uspeli vzpostaviti kontakt z našimi učitelji.

Hvala in ostanite zdravi.

Vodstvo šole