Mesec december je mesec, ki se ga otroci najbolj veselijo. Z žarom v očeh pričakujejo decembrske dobre može in darila, ki jih prinašajo. To pa je tudi čas, ko lahko svojo srečo delimo in jo tako oplemenitimo. S tem namenom je tudi letos med 29. 11. in 10. 12. na šoli potekala akcija zbiranja hrane, na katero so vas vabile mentorice šolske skupnosti, učiteljice in učitelji. Zbirali smo hrano z daljšim rokom uporabe za družine iz šolskega okoliša.

Akcija je po vaši zaslugi uspela in zbrali smo dovolj živil, da bomo socialno ogroženim družinam vsaj malce polepšali praznike. Za vaš prispevek smo vam zelo hvaležni. Vzdušje in občutki družin, ki prejmejo pakete, so nepopisni. Njihovo veselje in sreča sta nam v navdih, da akcijo organiziramo in jo bomo tudi v prihodnje.

Alisa Slemzina, 9. c