Svetovni dan knjige – 23. april

Spoštovani učenci, učitelji in starši!

Vabimo vas k skupni zbiralni akciji knjig za oplemenitev naše šolske knjižnice. Prijazno vas vabimo k podarjanju oziroma obdarovanju otrok z našo nadvse dragoceno in nenadomestljivo prijateljico, knjigo. To storite tako, da knjige podarite šolski knjižnici, kjer si jih bodo otroci lahko izposojali.

Sprejemamo slikanice, poučne knjige, romane in pesmice namenjene otrokom. Pomembno je, da so podarjene knjige dobro ohranjene  in aktualne – take, kakršne bi želeli dobiti tudi sami.

Zbiralna akcija bo potekala v aprilu, od 18. 4. do 25. 4. 2022. Vabimo vas, da knjige prinesete v šolo oz. šolsko knjižnico.

V naprej iskrena hvala vsem, ki boste kakorkoli pomagali šolski knjižnici in s tem otrokom do kakovostnega branja. Knjige moramo namreč brati …