Select Page

DECEMBER

KDO? KDAJ? VSEBINA NOSILEC

R A Z R E D N A    S T O P N J A

 
1. – 5. razredi 24. 12. Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti Suzana Kešina, Mateja Rogelj, Vilma Kumše, Jerneja Langus, Aleksandra Lešnjak

M A T I Č N A   Š O L A

2. A 5. 12. zobni pregled ZD Kranj
2. B 12. 12. zobni pregled ZD Kranj
3. B 5. 12., 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
4. AB 5. 12. TD Vodno kolo Mojca Konjar
5. B 12. 12. ND Poskusi iz naravoslovja Mojca Jurčič
5. MA 11. 12. ND Poskusi iz naravoslovja Mojca Jurčič
1. – 5. razred 23. 12., 8.20 obisk Dedka Mraza

Marija Eržen,

Magdalena Gunde

PŠ C E N T E R

4. C 5. 12. TD Vodno kolo Mojca Konjar
5. C 19. 12. ND Poskusi iz naravoslovja Mojca Jurčič
1., 2. razred 20. 12., 9.25 obisk Dedka Mraza Nina Primožič

PŠ  P R I M S K O V O

4. EF 2. 12. TD Vodno kolo Mojca Konjar
5. E 18. 12. ND Poskusi iz naravoslovja Mojca Jurčič
5. F 19. 12. ND Poskusi iz naravoslovja Mojca Jurčič
1. – 5. razred 20. 12., 8.20 obisk Dedka Mraza Mojca Bertoncelj

PŠ  G O R I Č E

4. G 12. 12. TD Vodno kolo Mojca Konjar
5. G 18. 12. ND Poskusi iz naravoslovja Mojca Jurčič
1. – 5. G 19. 12., 10.30 obisk Dedka Mraza Jana Dubravica
dramski krožek, pevski zbor po dogovoru Prireditev za KS (Dedek Mraz) Aleksandra Lešnjak

PŠ  T R S T E N I K

4. T 12. 12. TD Vodno kolo Mojca Konjar
5. T 18. 12. ND Poskusi iz naravoslovja Mojca Jurčič
1. – 5. T 19. 12., 9.30 obisk Dedka Mraza Alenka Šturm
1. – 5. T, vrtec Ježek 19. 12. Božično – novoletni koncert Alenka Šturm
dramski krožek

20. 12., 16.30

20. 12., 18.00

Prireditev za KS Trstenik

Prireditev za KS Tenetiše

Vida Konc

P R E D M E T N A     S T O P N J A

 
7. ČD 2. 12. ND Biotehniška fakulteta in živalski vrt Vilma Cunk
7. ABC 9. 12. ND Biotehniška fakulteta in živalski vrt Vilma Cunk
7. A 10.12., 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
7. B 10. 12., 10.15 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
7. C 3. 12., 10.15 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
7. Č 12.12., 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
7. D 12. 12., 10.15 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
8. A 5. 12., 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
8. B 5. 12., 10.15 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
8. C 3. 12., 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
8. Č 6. 12., 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
9. ČD 10. 12. KD Gledališka predstava in Navje Kristina Šter
6. – 9. razredi 24. 12. ŠD Ples Vlasta Godnič
6. – 9. razredi 24. 12. Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti

Mateja Rogelj,

Vilma Kumše

8., 9. razredi 3. 12. ob 13.00 šolsko tekmovanje iz zgodovine Klemen Markelj
8., 9. razredi 5. 12. tekmovanje iz astronomije Irma Pustotnik