Select Page

Interesne dejavnosti

MATIČNA ŠOLA

DEJAVNOST RAZRED TERMIN NOSILEC
Planinski krožek 6. – 9. razred sobota 1x mesečno Jana Sivec
Planinski krožek 3. – 5. razred sobota 1x mesečno Magdalena Gunde
Robotika FLL 6. – 9. razred četrtek, 13.45 – 14.30 Luka Flajnik
Robotika 6. – 9. razred torek, 13.45 – 14.30 Luka Flajnik
Pevski zbor 2. – 5. razred četrtek, 7.30 – 8-15 Nasta Črnič
Folklora 1. – 9. razred sreda, 18.00 – 19.30 Mateja Urbiha
Španščina 6. – 9. razred četrtek, 13.45 – 14.30 Sandra Piršič
Matematične igrarije 4., 5. razred petek, 11.55 – 12.40 Mojca Jurčič
Glasbeni mojstrovalci 4., 5. razred petek, 11.55 – 12.40 Mojca Konjar
Oblikovanje gline 4., 5. razred sreda, 14.30 – 16.00 Mateja Rogelj
Vesela šola 6. – 9. razred torek v B urniku, 13.00 – 14.30 Irma Uranič
Dramski krožek 6. – 9. razred četrtek v B urniku, 13.00 – 14.30 Tanja Novak
Šolsko glasilo Vaje 6. – 9. razred sreda v A urniku, 13.00 – 14.30 Mateja Mrak
Mladinski pevski zbor 6. – 9. razred sreda, 12.45 – 14.15 Matej Wolf
Nemške urice 2., 3. razred ponedeljek, 14.45 – 15.30 Darja Mur
Knjižničarski krožek 5. – 9. razred sreda, 13.00 – 14.30 Mojca Finžgar Eleršek
Rdeči križ 6. – 9. razred četrtek, 18.00 Irena Hudobivnik

 

PŠ CENTER
DEJAVNOST RAZRED TERMIN NOSILEC
Po dolgem in počez 2. – 5. razred sobota 1x mesečno Nina Primožič
Tadeja D. Vehar
Planinski krožek 3. – 9. razred sobota 1x mesečno Jana Sivec
Namizni tenis 3. – 5. razred torek, 13.45 – 15.15 Jana Sivec
Badminton 6. – 9. razred torek, 13.30 – 15.00 Robert Kukovič
Odbojka 6. – 9. razred četrtek, 13.30 – 15.00 Robert Kukovič
Folklora 1. – 9. razred sreda, 18.00 – 19.30  v avli matične šole Mateja Urbiha
Otroški pevski zbor 3. – 5. razred četrtek, 7.30 – 8.15 Tatjana Burgar
Šolski radio 6. – 9. razred torek, 12.45 – 13.30 Andreja Molan
Robotika FLL 6. – 9. razred četrtek, 13.45 – 14.30, na MŠ Luka Flajnik
Robotika 6. – 9. razred torek, 13.45 – 14.30
na MŠ
Luka Flajnik
Vesela šola 4. – 9. razred ponedeljek v A urniku, 13.00 – 14.30 Kristina Šter
Gibalne in rajalne igre 2 zaprti skupini četrtek, 11.50 – 12.40 Kaja Berlot
Tadeja Vehar Dominko
Gibalne urice zaprta skupina torek, 11.50 – 12.40 A Ana Križnar
B Nina Primožič
Gibalne igre zaprta skupina petek, 11.50 – 12.40 Mojca Kralj Ciglič

 

PŠ PRIMSKOVO
DEJAVNOST RAZRED TERMIN NOSILEC
Otroški pevski zbor 1. – 5. razred torek, 7.30 – 8.15 Nuša Juvan
ABC Gledališča 2. – 5. razred

ponedeljek,

13.00 – 14.30

Katarina Srna
Lončarjenje 4. razred Ponedeljek na 14 dni
13.15 – 14.30
Jerneja Langus
Planinski krožek 3. – 5. razred sobota 1x mesečno Mojca Bertoncelj
Vrtnarski krožek 1. – 5. razred ponedeljek
15.10 – 15.55
Tina Martinek
Folklora 1. – 9. razred sreda, 18.00 – 19.30
v avli matične šole
Mateja Urbiha
Vesela šola 4., 5. razred ponedeljek
12.45  – 13.30
Andrejka Dobre
Angleški klub 4., 5. razred sreda, 13.00 – 13.45 Neva Lajovic
Rad pomagam 4. razred četrtek, 12.40 – 13.30 Daša Bulatovič

 

PŠ GORIČE
DEJAVNOST RAZRED TERMIN NOSILEC
Dramski krožek 4., 5. razred petek, 7.30 – 8.15 Aleksandra Lešnjak
Pevski zbor 1. – 5. razred sreda, 7.30 – 8.15 Vilma Švab
Šah 1. – 5. razred torek, 15.10 – 15.55 Miha Škrlj
English Club 3. razred ponedeljek
13.00 – 13.45
Barbara Marolt
Računalništvo 3. razred torek, 7.30 – 8.15 Mirjam Remic
Računalništvo 2. razred Petek, 7.30 – 8.15 Mirjam Remic
Folklora 1. – 9. razred sreda, 18.00 – 19.30
v avli matične šole
Mateja Urbiha

 

PŠ TRSTENIK
DEJAVNOST RAZRED TERMIN NOSILEC
Računalništvo (Scratch za začetnike) 3., 4. razred sreda, 7.30 – 8.15 Marijana Cuderman
Šah 1. – 5. razred torek, 16.00 – 16.40 Miha Škrlj
English Club 3., 4. razred torek, 13.00 – 13.45 Barbara Marolt
Dramski krožek 3. – 5. razred petek, 7.30 – 8.15 Vida Konc
Otroški pevski zbor 1. – 5. razred četrtek, 7.30 – 8.15 Urška Gregorin
Planinski krožek 2. – 5. razred sobota 1x mesečno Vida Konc
Folklora 1. – 9. razred sreda, 18.00 – 9.30 v avli matične šole Mateja Urbiha