Select Page

Pogovorne ure

Starši se lahko tedensko seznanite z napredkom in težavami svojih otrok na dopoldanskih pogovornih urah.

Popoldanske – skupne govorilne ure pa bodo:

1.–5. r. drugi torek v mesecu 17.00–19.00
6. do 9. r. drugi četrtek v mesecu 17.00–19.00

V času četrtkovih popoldanskih pogovornih ur sta za pogovorne ure na voljo tudi ravnatelj, g. Rudolf Planinšek, in predstavnik Sveta staršev, g. Janez Krč. Ravnatelja najdete v njegovi pisarni, predstavnika staršev pa v eni izmed sosednjih pisarn. Oboje se nahaja v prostorih Uprave šole.

V septembru in juniju popoldanskih pogovornih ur ni.


Dopoldanske pogovorne ure za starše – učitelji predmetne stopnje:

 

Učitelj

 

Dan, ura

 

 

Mojca Avguštin

Sreda, 10.15 – 11.00

CE

Ingrid Klemenčič

Torek, 9.05 – 10.10

CE

Mateja Urbiha

Četrtek, 11.05 – 11.50

Vilma Cunk

Torek, 9.25 – 10.10

Vlasta Godnič

Četrtek, 10.15 – 11.00

Irena Hudobivnik

Sreda, 11.50 – 12.40

Nina Koren Maček

Sreda, 10.15 – 11.00

Dušanka Jazbec

Sreda, 11.05 – 12.40

Sonja Kirin Slabe

Sreda, 11.05 – 12.40

CE

Tanja Kuzmanoski

Sreda, 10.15 – 11.00

CE/MŠ

Andreja Molan

Četrtek, 10.15 – 11.00

CE

Kristina Šter

Torek, 11.55 – 12.40

CE

Barbara Baša

Četrtek, 10.15 – 11.00

CE

Tanja Novak

Sreda, 11.05 – 11.50

Robert Kukovič

Sreda, 11.50 – 12.40

CE

Matej Wolf

Sreda, 11.05 – 11.50

Alenka Maksimović

Sreda, 11.55 – 12.40

Klemen Markelj

Četrtek, 11.55 – 12.40

CE

Luka Rejc

Torek, 11.05 – 11.50

CE

Romana Renko

MŠ: Sreda, 9.25 – 10.10
CE: Sreda, 9.25 – 10.10
CE

Irena Pavlin

Petek, 11.05 – 11.50

CE

Nataša Primožič

Sreda, 10.15 – 11.00

Irma Pustotnik

Četrtek, 10.15 – 11.00

Jana Sivec

Sreda, 11.05 – 12.40

CE

Jakob Zenjilovski

Sreda, 11.05 – 11.50

Irma Uranič

Ponedeljek, 10.15 – 11.00

Tatjana Vidic

Četrtek, 11.55 – 12.40

CE

Mirjana Rus

Četrtek, 11.05 – 11.50

CE

Marjeta Zor

Torek, 10.15 – 11.00

CE

Tanja Stanić

Petek, 11.05 – 11.50

CE/MŠ

Ropret Maja

Petek, 10.15 – 11.00

CE

Mojca Zupan

Sreda, 11.05 – 11.50

Alena Sever

Sreda, 11.55 – 12.40

CE

Bojan Švabič

Ponedeljek, 11.05 – 11.50

Špela Bešter

Ponedeljek, 10.15 – 11.00

Maša Mihelec

Sreda, 10.15 – 11.00

Bogdana Mikša

Sreda, 11.55 – 12.40

Urška Glastovec

Četrtek, 10.15 – 11.00

Darja Mur

Ponedeljek, 9.25 – 10.10

Neva Lajovic

Sreda, 10.15 – 11.00

MŠ/PRIMSKOVO

Alisa Delić

Četrtek, 9.25 – 10.10

Zala Slapar

Sreda, 11.55 – 12.40

Mateja Mrak

Sreda, 10.15 – 11.00

Andrej Pirc

Četrtek, 9.25 –  10.10

Renata Himelrajh

Sreda, 11.55 – 12.40

PRIMSKOVO

Sandra Piršič

Sreda, 11.55 – 12.40

Eva Brzin

Sreda, 11.55 – 12.40

Milan Grah

Sreda, 11.55 – 12.40

CE

Mojca Žvokelj

Sreda, 11.55 – 12.40

CE



Dopoldanske pogovorne ure za starše – učitelji razredne stopnje:

 

Učitelj

 

Dan, ura

 

Lokacija

Špela Pirc

Ponedeljek 10.15 – 11.00

PRIMSKOVO

Nasta Črnič

Petek 8.20 – 9.05

Tonja Krek

Sreda 10.20 – 10.55

PRIMSKOVO

Simona Frank

Torek 11.05 – 11.50

Ana Križnar

Sreda 11.05 – 11.50

CE

Žana Benedičič

Ponedeljek 11.50 – 12.40

CE

Simona Gasser

Torek 9.25 – 10.10

Jerneja Langus

Ponedeljek 9.25 – 10.10

PRIMSKOVO

Marjana Rozman

Torek 8.20 – 9.05

Mojca Konjar

Četrtek 8.20 – 9.05

Mateja Rogelj

Četrtek 9.25 – 10.10

Tatjana Žun

Ponedeljek 10.15 – 11.00

Mojca Jurčič

Petek 8.20 – 9.05

Tadeja D. Vehar

Sreda 10.15 – 11.00

CE

Marija Eržen

Torek 7.30 – 8.10

Nina Primožič

Sreda 11.50 – 12.50

CE

Magdalena Gunde

Petek 8.20 – 10.05

Tjaša Štucin

Porodniški dopust

Nataša Šefer

Ponedeljek 10.15 – 11.00

CE

Tatjana Burgar

Ponedeljek 11.05 – 11.50

CE

Mirjam Bajželj

Sreda 9.25 – 10.10

CE

Vilma Kumše

Ponedeljek 7.30 – 8.15

CE

Fani Markun Tršan

Sreda 11.55 – 12.40

PRIMSKOVO

Nuša Juvan

Sreda 8.20 – 9.05

PRIMSKOVO

Marijana Kavčič

Ponedeljek 11.50 – 12.40

PRIMSKOVO

Mojca Ciglič Kralj

Sreda 11.00 – 11.55

CE

Mojca Šarlija

Četrtek 8.20 – 9.05

PRIMSKOVO

Katarina Srna

Torek 9.25 – 10.10

PRIMSKOVO

Maja Ciglič

Ponedeljek 11.05 – 11.50

GORIČE

Mojca Bertoncelj

Sreda 11.05 – 11.50

PRIMSKOVO

Andrejka Dobre

Sreda 11.55 – 12.40

PRIMSKOVO

Petra Plot Stanjko

Torek 11.50 – 12.40

Marjeta Vidmar/Nastja Hartman

Sreda 11.55 – 12.40

PRIMSKOVO

Vesna Senta Valančič

Sreda 9.25 – 10.10

PRIMSKOVO

Suzana Kešina

Petek 9.25 – 10.10

TRSTENIK

Vida Konc

Petek 8.20 – 9.05

TRSTENIK

Alenka Šturm

Četrtek 10.15 – 11.00

TRSTENIK

Marijanca Cuderman

Torek 9.25 – 10.10

TRSTENIK

Aleksandra Lešnjak

Ponedeljek 10.15 – 11.00

GORIČE

Irena Kodeh

Torek 9.25 – 10.10

GORIČE

Jana Dubravica

Ponedeljek 10.15 – 11.00

GORIČE

Vilma Švab

Sreda 11.05 – 11.50

GORIČE

Mirjam Remic

Ponedeljek 9.25 – 10.10

GORIČE

Urška Gregorin

Torek 10.15 – 11.00

TRSTENIK

Ana Hočevar

Torek 7.30 – 8.15

Dijana Brdar

Sreda 9.25 – 10.10

Tina Podgoršek

Sreda 11.55 – 12.40

Miha Škrlj

Sreda 11.50 – 12.40

GORIČE

Tjaša Ažman

Četrtek 9.25 – 10.10

PRIMSKOVO

Barbara Marolt

Ponedeljek 8.20 – 9.05

TR/GO

Anica Lani

Ponedeljek 11.55 – 12.40

TRSTENIK

Tina Martinek

Porodniški dopust

PRIMSKOVO

Saša Bernik

Petek 10.15 – 11.00

CE

Sonja Magajne

Sreda 11.50 – 12.40

Katja Zor

Sreda 11.50 – 12.40

CE

Kaja Berlot

Porodniški dopust

TRSTENIK

Alenka Pirc Savnik

Sreda 8.20 – 9.05

CE

Branka Poklukar

Ponedeljek 11.55 – 12.40

TRSTENIK

Daša Bulatovič

Ponedeljek 11.55 – 12.40

PRIMSKOVO

Petra Podjed

Sreda 10.15 – 11.05

PRIMSKOVO