Select Page

Pogovorne ure

Starši se lahko tedensko seznanite z napredkom in težavami svojih otrok na dopoldanskih pogovornih urah.

Popoldanske – skupne govorilne ure pa bodo:

1.–5. r. drugi torek v mesecu 17.00–19.00
6. do 9. r. drugi četrtek v mesecu 17.00–19.00

V času četrtkovih popoldanskih pogovornih ur sta za pogovorne ure na voljo tudi ravnatelj, g. Rudolf Planinšek, in predstavnik Sveta staršev, g. Janez Krč. Ravnatelja najdete v njegovi pisarni, predstavnika staršev pa v eni izmed sosednjih pisarn. Oboje se nahaja v prostorih Uprave šole.

V septembru in juniju popoldanskih pogovornih ur ni.

Dopoldanske pogovorne ure za starše – učitelji predmetne stopnje:

učitelj dan, ura Lokacija
Mojca Avguštin SREDA, 9.25 – 10.10
Ingrid Klemenčič Ponedeljek, 9.25 – 10.05
Mateja Urbiha Četrtek, 9.25 – 10.10
Vilma Cunk Sreda, 11.05 – 11.50
Vlasta Godnič Torek, 10.15 – 11.00
Irena Hudobivnik Torek, 10.15 – 11.00
Dušanka Jazbec Petek, 11.05 – 11.50
Sonja Kirin Slabe Sreda, 11.05 – 11.50 CE
Andreja Molan Četrtek, 11.05 – 11.50 CE
Robert Kukovič Sreda, 10.15 – 11.00 CE
Matej Wolf (Vida Kržič) Sreda, 11.05 – 11.50
Alenka Maksimović Torek, 9.25 – 10.10
Klemen Markelj Sreda, 11.05 – 11.50 CE
Luka Rejc Torek, 10.15 – 11.00 CE
Kristina Šter Četrtek, 11.05 – 11.50 CE
Irena Oman Sreda, 9.25 – 10.10
Erna Okorn Sreda, 8.20 – 9.05 CE
Romana Renko Torek, 10.15 – 11.00
Irena Pavlin

Sreda, 10.15 – 11.00 (A urnik)

Torek, 10.15 – 11.00

CE

Nataša Primožič Sreda, 11.50 – 12.40
Irma Pustotnik Torek, 9.25 – 10.10
Jana Sivec Torek, 10.15 – 11.00 CE
Jakob Zenjilovski Sreda, 11.05 – 11.50
Irma Uranič Četrtek, 10.15 – 11.00
Tatjana Vidic Četrtek, 11.55 – 12.40 CE
Mirjana Rus Četrtek, 9.25 – 10.10 CE
Marjeta Zor Sreda, 9.25 – 10.10 CE
Mojca Zupan Petek, 7.30 – 8.15
Emil Karajić Sreda, 11.55 – 12.40
Alena Sever Sreda, 11.55 – 12.40
Bojan Švabič Torek, 12.40 – 13.30
Špela Bešter Sreda, 10.15 – 11.00
Maša Mihelec Sreda, 10.15 – 11.00
Bogdana Mikša Sreda, 11.55 – 12.40
Urška Glastovec Sreda, 11.05 – 11.50
Darja Mur Ponedeljek, 11.05 – 11.50
Alisa Delić Četrtek, 10.15 – 11.00
Zala Slapar Torek, 11.05 – 11.50
Mateja Perčič Četrtek, 10.15 – 11.00

Dopoldanske pogovorne ure za starše – učitelji razredne stopnje:

učitelj dan, ura lokacija
Špela Pirc Sreda, 11.55 – 12.40
Nasta Črnič Sreda, 10.15 – 11.00
Tonja Krek Sreda, 10.15 – 11.00 PRIMSKOVO
Simona Frank Ponedeljek, 11.05 – 11.50
Simona Gasser Ponedeljek, 9.25 – 10.10
Jerneja Langus Torek, 7.30 – 8.05 TRSTENIK
Marjana Rozman Četrtek, 7.30 – 8.15
Mojca Konjar Petek, 8.20 – 9.05
Mateja Rogelj Petek, 8.20 – 9.05
Tatjana Žun Torek, 9.25 – 10.10
Mojca Jurčič Sreda, 11.05 – 11.50
Tadeja D. Vehar Četrtek, 11.50 – 12.40 CE
Andrej Pirc Petek, 10.15 – 11.00
Marija Eržen Sreda, 10.15 – 11.00
Nina Primožič Torek, 8.20 – 9.05 CE
Magdalena Gunde Petek, 10.15 – 11.00
Tjaša Štucin Ponedeljek, 9.25 – 10.10 PRIMSKOVO
Nataša Šefer Torek, 9.20 – 10.10 CE
Tatjana Burgar Sreda, 11.50 – 12.40 CE
Mirjam Bajželj Sreda, 9.25 – 10.10 CE
Vilma Kumše Sreda, 8.20 – 9.05 CE
Fani Markun Tršan Sreda, 11.05 – 11.55 PRIMSKOVO
Nuša Juvan Sreda, 8.20 – 9.05 PRIMSKOVO
Marijana Kavčič Petek, 11.50 – 12.40 PRIMSKOVO
Mojca Ciglič Kralj Torek, 11.50 – 12.40
Mojca Šarlija Ponedeljek, 10.15 – 11.00 PRIMSKOVO
Katarina Srna Torek, 9.25 – 10.10 PRIMSKOVO
Maja Ciglič Ponedeljek, 10.15 – 11.00 GORIČE
Mojca Bertoncelj Petek, 8.30 – 9.05 PRIMSKOVO
Andrejka Dobre Torek, 10.15 – 11.00 PRIMSKOVO
Petra Plot Sreda, 11.05 – 11.55 PRIMSKOVO
Marjeta Vidmar Torek, 10.15 – 11.00 PRIMSKOVO
Vesna Senta Valančič sreda, 9.25 – 10.10 PRIMSKOVO
Suzana Kešina Torek, 8.20 – 9.05 TRSTENIK
Vida Konc Četrtek, 9.25 – 10.10 TRSTENIK
Alenka Šturm Torek, 7.30 – 8.10 TRSTENIK
Marijanca Cuderman Četrtek, 10.15 – 11.00 TRSTENIK
Aleksandra Lešnjak Ponedeljek, 9.25 – 10.10 GORIČE
Irena Kodeh Ponedeljek, 11.05 – 11.50 GORIČE
Jana Dubravica Ponedeljek, 11.05 – 11.50 GORIČE
Vilma Švab Sreda, 11.05 – 11.50 GORIČE
Mirjam Remic Ponedeljek, 11.55 – 12.40 GORIČE
Urška Gregorin Torek, 9.25 – 10.10 TRSTENIK
Neva Lajovic Petek, 9.25 – 10.10 PRIMSKOVO
Ana Hočevar (Branka Pokljukar) Torek, 10.15 – 11.00
Dijana Brdar Ponedeljek, 10.15 – 11.00
Tina Podgoršek Sreda, 11.05 – 11.55
Miha Škrlj Ponedeljek, 11.50 – 12.40 GORIČE
Tjaša Ažman Ponedeljek, 9.25 – 10.10 GORIČE
Barbara Marolt Petek, 10.15 – 11.00 TR/GO
Anica Lani Torek, 8.20 – 9.05 TRSTENIK
Tina Martinek Sreda, 11.05 – 11.50 PRIMSKOVO
Saša Bernik Petek, 10.15 – 11.00
Sonja Magajne (Alenka Pirc Savnik) Torek, 11.50 – 12.40
Katja Zor (Katja Jazbec) Sreda, 11.50 – 12.40 CE
Kaja Berlot Sreda, 11.50 – 12.40 CE
Eva Novak Sreda 13.00 – 13.45