Spoštovani starši in devetošolci,

Agencija TWIN, s katero bomo potovali v London sporoča, da bomo v skladu s posebnim pogojem programa 1E, izlet izvedli v terminu 10.10.-13.10. (Izostanek iz šole v petek namesto v ponedeljek). Program smo podaljšali za dodatno nočitev (posebni pogoj 1D) z doplačilom 22 EUR. Doplačilo bodo prišteli k obroku pred odhodom. Odhod bo tako v četrtek, 10.10., z letališča JP Ljubljana ob 19.30 uri. Zbor bo na letališču ob predvidoma 17.30 uri. Povratek bo v nedeljo, 13.10., z letališča London Southend ob 18.05 uri, s pristankom na letališču Benetke Marco Polo ob 21.05 uri. Avtobusni prevoz z letališča Benetke v Kranj bo organiziran in je že vključen v ceno. Vse ostale informacije o odhodu boste prejeli po e-pošti do 7 dni pred odhodom.

POMEMBNO:

SESTANEK ZA STARŠE UDELEŽENCEV NADSTANDARDNE EKSKURZIJE BO V PONEDELJEK, 7. OKTOBRA 2013, OB 17. URI V UČILNICI ANGLEŠČINE V PRVEM NADSTROPJU NA MATIČNI ŠOLI.

Na sestanku bo vodja agencije Twin, gospod Robert Urekar, dosegljiv za vsa morebitna vprašanja.

Vljudno vabljeni!

Koordinatorica ekskurzije