V mesecu decembru 2013 se je zaključila akcija zbiranja hrane. Hrano smo odpeljali varni hiši in socialni samopostrežni v Kranju. Predstavnica varne hiše se je vsem sodelujočim zahvalila za dobrodelnost. Zahvalno pismo si lahko preberete na spodnji povezavi.

VarnaHisaZahvalaMala

Dragi učenci OŠ Simona Jenka iz Kranja!

Pred novim letom smo prejeli donacijo težje kvarljivih prehrambenih izdelkov , ki ste jih zbirali na vaši šoli skupaj z učetilji in vodstvom šole.
Ga. Ingrid me je kontaktirala, glede na to, da ni bilo dolgo tega kar smo odprli Socialno samopostrežno za mlade družine in vse tiste, ki jih pesti materijalno pomanjkanje, in me seznanila, da se vsako leto pred prazniki lotite dobrodelnih akcij.

Hvala vam za vse kar ste zbrali in delno namenili tudi naši trgovini, našim odjemalcem. Lahko vam rečem, da sem bila izjemno prijetno presenečena nad količino in izborom hrane , ki ste jo zbrali in se vam še po tej poti ISKRENO ZAHVALJUJEM!

Moja vera v mlade ljudi je neomajana, saj sem upokojena profesorica, in se je tudi tokrat izkazala za upravičeno in, ko sem pripravljala predpraznične pakete za tiste, ki imajo malo manj in dajala tudi vaše dobrote, mi je bilo pri srcu ŠE POSEBEJ TOPLO IN VERJAMEM, DA TUDI TISTIM OTROKOK, katerim so ti paketi bili namenjeni.

HVALA VAM!

ŽELIM VAM DOBRO POČUTJE V ŠOLI, VELIKO VEDOŽELJNOSTI IN DOBREGA DRUŽENJA S SOŠOLCI!

Mirjana Kavčič