V torek, 6. maja, četrtek 8. in ponedeljek, 12. maja 2014 bodo učenci in učenke 6. in 9. razredov preverjali in dokazovali svoje znanje iz slovenščine, matematike ter fizike oz. angleščine na  Nacionalnem preverjanju znanja. Udeležba je za vse učence in učenke obvezna.

Vsi učenci in učenke devetih IN šestih razredov se v torek, četrtek in ponedeljek zberejo pred matično šolo ob 8.00. uri.

S seboj prinesejo ustrezna pisala, pripomočke IN copate. Pouka 9. razredi v torek in četrtek nimajo (v ponedeljek, 12. 4.  imajo po preverjanju pouk) – imajo pa nadomestni ekskurziji.

Učenci in učenke 6. razredov imajo vse tri dni po končanem preverjanju pouk.

Odhod šolskega avtobusa za devetošolce in šestošolce na relaciji Golnik – Trstenik – Kranj bo vse tri dni ob 7.20. uri (skozi vasi).

Pouk za vse ostale učence na matični šoli IN šoli CENTER se v torek, četrtek,  in ponedeljek prične ob 9. 45. uri z malico in poteka od 3. do 6. ure po urniku (pouk se začne ob 10.15). Predure na matični šoli in šoli Center ODPADEJO.

Odhod šolskega avtobusa za te učence na relaciji Golnik-Trstenik-Kranj (skozi vasi) bo ob 9. 05.

Povratek šolskega avtobusa za učence bo takoj po zaključku pouka – to je ob 13.45 (možnost kosila takoj po pouku).