Slovenska podjetja bodo četrtek, 27. novembra 2014odprla svoja vrata za učence, starše in učitelje osnovnih šol. Pobudnik akcije je Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Zavodoma RS za zaposlovanje in šolstvo.

Nobeno od podjetij ne bo predstavilo samo enega poklica. Tam bodo predstavniki podjetij, ki jih bo mogoče vprašati veliko stvari o različnih poklicih.

Namen akcije je približati poklice, ki so manj vidni in znani – mladim in njihovim staršem. Obenem pa ponuditi možnost, da pridobite čim več informacij o poklicih, delovnih pogojih in načrtih podjetij v okolju. Podjetja bodo odprla svoja vrata četrtek, 27. novembra 2014, ob 16. uri. Povprečen obisk podjetja bo trajal do 1,5 ure. V kolikor bo prijav veliko, bodo skupine razdelili.

Podrobnejše informacije o projektu bodo na voljo na spletnih straneh:
GZS http://www.gzs.si/slo/65999
www.ess.gov.si
www.zrss.si

V priponki si lahko ogledate seznam podjetij v regiji, ki odpirajo vrata 27.11.2014.

ŠE ENO PODJETJE BO SODELOVALO NA DNEVU ODPRTIH VRAT: JELOVICA OKNA d.o.o, Sestranska vas 20, Gorenja vas

DO 15. NOVEMBRA 2014 javite pedagoginja Tini Kaltenekar, katero podjetje boste obiskali, tako da to označite na prilogi in jo izpolnjeno vrnete v šolo.