Select Page

Dne 25. septembra je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike.

Dne 25. septembra je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike, kjer je na predmetni stopnji tekmovalo preko 180 učencev.

Najuspešnejši med njimi so prejeli BRONASTO PRIZNANJE iz znanja logike. To so:

6.A 6.B

Miha Rus

 

Klara Brence

Urša Ahčin

Tia Vita Čurčić

Benjamin Bajd

Maša Grebenc

Aida Kocić

Jon Lan Šuntar

Živa Zupan

6.C 7.A

Ana Eržen

Janja Šinkovec

Tim Oštir

Anže Gartner

Ajda Likar

 

Jan Tomc

Lucija Brina Arvaj

Jera Učakar

Aleksander Polak Kočevar

Lara Valjavec

Matija Ječnik

Taja Dagarin

Jaša Florjančič

Domen Andolšek

Eva Nović

7.B 7.C

Jaka Ipavec Lakner

Nika Velikonja

Val Soklič

Eva Grašič

Luka Uranič

Tajda Možek

Tinkara Šubic

7.Č 8.A
Ana Kveder

Juš Lesjak

Bor Gazvoda

Jaka Florjančič

Blaž Jamšek

Martin Zahariev

8.B 8.C

Metka Rus

Lara Bogataj

Neža Peternel

Tamara Urankar

Domen Baumgartner

Ajda Debeljak

Jakob Rakovec

Lia Sara Likar

Lenart Markun

Gea Bešter

 

8.Č 9.A

Žana Ciglič

Lara Pungerčar

Domen Sajovic

Nik Perpar Zupan

Žiga Gartner

Anja Pavec

Pia Neža Šorli

David Naglič

Maša Filipčič

Ema Ahčin

Katja Maselj

9.B 9.C

Pia Urbanc

Nataša Gogala

Neža Majnik

Eva Krt

Maks Štern

Nina Goričan

Anja Likar Ipavec

Blaž Hudobivnik

Ajda Turk

Špela Naglič

Urban Dejak

 

9.Č

Martin Maks Urbanc

Ajda Jenkole

Gal Rihtaršič

 

Državno tekmovanje, ki se ga udeležijo le učenci 7., 8. in 9. razredov, je 18. oktobra potekalo na OŠ Koroška Bela na Jesenicah.  Tja se je uvrstilo 16 učencev naše šole.

7.A 7.C

Lucija Brina Arvaj

Jan Tomc

Jera Učakar

Eva Grašič
8.A 8.B

Bor Gazvoda

Juš Lesjak

Lara Bogataj

Neža Peternel

Metka Rus

8.Č 9.A

Žana Ciglič

Lara Pungerčar

Domen Sajovic

Pia Neža Šorli
9.C 9.Č
Blaž Hudobivnik

Ajda Jenkole

Martin Maks Urbanc

 

Od teh je Martin Maks Urbanc prejel ZLATO PRIZNANJE, Lucija Brina Arvaj, Jan Tomc, Domen Sajovic in Bor Gazvoda pa SREBRNO PRIZNANJE iz znanja logike.

Vsem dobitnikom priznanj čestitamo.

                                                                                                                            Vodja tekmovanja
Mirjana Zeman