Select Page

Tekmovanje v znanju matematike za Vegova priznanja.

 

Tekmovanje v znanju matematike za Vegova priznanja

Tudi letos se je bilo tekmovanje v znanju matematike zelo številčno. Sedemnajstega marca je bilo šolsko tekmovanje. Udeležilo se ga je udeležilo 481 učencev razredne in 177 učencev predmetne stopnje, skupaj 658 učencev. Dobitnikov priznanj je 235.

Priznanje prejmejo:


Aleks Skodlar, 1.e
Alica Zelnik, 1.c
Ana Baggia, 1.b
Ana Đurić, 1.a
Anže Plut, 1.a
Blaž Mali, 1.g
Brita Bajt, 1.g
Danaja Stare, 1.a
Domen Butalič, 1.f
Doroteja Simatović, 1.b
Eva Julija Rozman, 1.f
Filip Hožič, 1.b
Gabriel Vukotić, 1.g
Gjyla Daka, 1.a
Hana Škorc, 1.g
Jakob Šorli, 1.a
Jan Bežek, 1.f
Jan Markun, 1.t
Jon Slobodjanac, 1.c
Jošt Kuralt, 1.m
Juša Bizjak, 1.f
Kaja Bavec Žumer, 1.a
Katarina Stanojević, 1.b
Katarina Vremec, 1.m
Lana Muhvič, 1.a
Laura Ledenko, 1.t
Lina Dolinar, 1.a
Liza Peternel, 1.t
Maj Stanjko, 1.c
Maja Nabernik, 1.m
Manca Čadež, 1.f
Mark Ažbe, 1.a
Matic Klančar, 1.f
Miha Pavlin Jagodic, 1.m
Mineja Berić, 1.c
Mitja Jenko, 1.f
Neja Erjavec, 1.f
Neli Fajmut, 1.e
Neli Kokalj, 1.e
Ožbej Hiti, 1.b
Pavla Kogovšek, 1.c
Rafael Mivšek, 1.t
Rok Logar, 1.b
Rožle Valjavec, 1.a
Stela Urbanc, 1.a
Stella Šmid, 1.f
Svit Mlinar, 1.t
Taj Sušnik, 1.e
Tara Stavanja Zelnik, 1.a
Tea Štefe, 1.b
Teuta Kadri, 1.e
Zala Pregrad, 1.b
Zara Ankerst, 1.a
Žana Kralj Druškovič, 1.b
Žiga Martinc, 1.c

 

Angela Hribar, 2.t
Ažbe Balderman, 2.a
Brigita Praček, 2.e
Brin Marenče, 2.e
Brina Božič Kavčič, 2.t
Črt Likozar, 2.e
Dan Frelon, 2.c
David Sabolek, 2.b
Ela Zaplotnik, 2.e
Eva Zoja Iljaš, 2.b
Filip Žontar, 2.b
Hana Jelovčan, 2.a
Ivana Kondić, 2.b
Kaja Žagar, 2.e
Karin Korelc, 2.e
Klara Kveder, 2.c
Klara Skok, 2.b
Lan Pičulin, 2.b
Larisa Mali, 2.g
Leon Tomc, 2.b
Lucija Hostar, 2.e
Luka Rozina, 2.e
Lukas Andonoski, 2.c
Maša Vrhunc Grgič, 2.c
Matija Uranič, 2.t
Miha Kremžar, 2.g
Nace Mali, 2.a
Nace Štromajer, 2.a
Nejc Kokoravec, 2.b
Nejc Žun, 2.b
Nikolina Ninić, 2.g
Nina Hančič, 2.c
Oskar Dulič, 2.e
Rebeka Trojar, 2.c
Sara Markun, 2.t
Suzana Cvijić, 2.a
Taj Djukić, 2.c
Taja Mislej, 2.e
Tian Pleško, 2.b
Tiara Kern Lužovec, 2.t
Tinkara Kos, 2.c
Tinkara Markun, 2.t
Tit Bartol, 2.c
Tjaša Žvanut, 2.b
Zara Žlajpah, 2.b
Žana Grašič, 2.g
Žana Rihtaršič, 2.e

 

Alina Paternoster, 3.b
Aljaž Šolar, 3.e
Ana Štular, 3.e
Ema Hostar, 3.e
Erik Cuznar, 3.b
Iza Lota Kovač, 3.c
Jure Krč, 3.f
Jurij Oštir, 3.c
Krištof Markun, 3.t
Maja Pečar, 3.f
Matic Černilec Narandža, 3.e
Matic Omersa, 3.g
Meta Vojsk Kozina, 3.e
Nejc Sotlar, 3.f
Peter Škofic Zagoričnik, 3.a
Pika Đerković, 3.e
Pina Savnik, 3.a
Sabina Nadine Bogoev, 3.e
Stian Feldin, 3.e
Tijan Dremelj, 3.e
Tijan Stanjko, 3.c
Tim Zadravec, 3.c
Živa Fende, 3.e
Živa Hudohmet, 3.g
Živa Uranič Sedej, 3.t

 


Aleks Žagar, 4.e
Ambrož Oman, 4.a
Ana Kremžar, 4.g
Anna Butseva, 4.c
Bleron Shashivari, 4.e
Brina Zelič, 4.c
Doroteja Rozman, 4.a
Ema Kovač, 4.c
Eva Dolinar, 4.b
Eva Pečar, 4.e
Gašper Uranič Sedej, 4.t
Jon Seliškar, 4.t
Karlo Kočevar Polak, 4.a
Katarina Petrovac, 4.b
Kevin Pajkić, 4.a
Kira Markina, 4.a
Lan Bernard Kmetec, 4.a
Lana Stavanja Zelnik, 4.b
Lucija Merčun Zore, 4.b
Natalija Kališnik, 4.t
Simon Perhoč, 4.b
Viktor Bidovec, 4.c
Zlata Smirnova, 4.c
Žan Gazvoda, 4.b
Ajda Mali, 5.b
Anže Čadež, 5.t
Bor Kukovič, 5.t
Davor Dejanović, 5.b
Ema Šavli, 5.b
Gal Dagarin, 5.b
Hana Kocić, 5.b
Irina Vehovec, 5.g
Jure Mikec, 5.e
Karin Štupar, 5.e
Kristjan Verlic Šenk, 5.b
Lana Lapajne, 5.b
Lucija Brence, 5.b
Maj Soklič, 5.b
Manca Omersa, 5.g
Marlenka Zore Pokorn, 5.b
Maša Skodlar, 5.e
Melisa Kolenović, 5.e
Neža Zupan, 5.e
Teo Ratković, 5.a
Tevž Leštan, 5.e
Toni Kišek, 5.e
Val Torkar, 5.g
Vita Prezelj, 5.a
Živa Ema Pečar, 5.e
Gašper Ipavec Lakner, 6.a
Klara Cepuder, 6.c
Luka Krnić, 6.č
Matej Gaberc, 6.c
Matija Turk, 6.c
Miha Sajovic, 6.c
Miha Uranič, 6.a
Nastja Regina Boncelj, 6.č
Nina Torč, 6.č
Sara Ključanin, 6.a
Tej Dragaš, 6.a
Tinkara Rozman, 6.a
Trina Ogrizek, 6.b
Vid Pungerčar, 6.č
Vito Kočevar Polak, 6.a

Aida Kocić, 7.b
Benjamin Bajd, 7.b
Eva Bizjak Savovič, 7.a
Gaber Žula, 7.a
Gaja Bumbar, 7.b
Janja Šinkovec, 7.c
Luka Perić, 7.b
Mark Gazvoda, 7.a
Mirko Marjanović, 7.b
Špela Kukovič, 7.c
Tia Vita Ćurčić, 7.b
Tim Oštir, 7.c
Urša Ahčin, 7.b
Živa Zupan, 7.a
Aleksander Kočevar Polak, 8.a
Ana Kveder, 8.č
Jaka Ipavec Lakner, 8.b
Jaka Zupan, 8.c
Jakob Istenič, 8.c
Jan Tomc, 8.a
Jaša Florjančič, 8.a
Jera Učakar, 8.a
Jure Remic, 8.b
Lucija Brina Arvaj, 8.a
Luka Uranič, 8.c
Maks Kovač, 8.č
Maks Turk, 8.č
Matej Vilar, 8.b
Matija Ječnik, 8.a
Val Soklič, 8.b
Bor Gazvoda, 9.a
Domen Baumgartner, 9.b
Gea Bešter, 9.c
Jaka Florjančič, 9.a
Juš Lesjak, 9.a
Klemen Saje, 9.b
Lara Bogataj, 9.b
Lara Grims, 9.č
Lara Pungerčar, 9.č
Luka Strupi, 9.c
Metka Rus, 9.b
Neža Peternel, 9.b
Nik Perpar Zupan, 9.č
Tamara Urankar, 9.b

Državnega tekmovanja, ki je bilo v soboto, 16. aprila, na OŠ Davorina Jenka Cerklje, se je udeležilo 17 učencev od 5. do 9. razreda. Vsi tekmovalci naše šole bodo dobili priznanje. Dva zlato, ostali srebrno.


Zlato priznanje prejmeta:

Benjamin Bajd, 7.b

Aleksander Kočevar Polak, 8.a


Srebrno priznanje pa prejmejo:

Toni Kišek, 5.e

Manca Omersa, 5.g

Bor Kukovič, 5.t

Vid Pungerčar, 6.č

Janja Šinkovec, 7.c

Aida Kocić, 7.b

Tim Oštir, 7.c

Jakob Istenič, 8.c

Neža Peternel, 9.b

Juš Lesjak, 9.a

Lara Bogataj, 9.b

Bor Gazvoda, 9.a

Metka Rus, 9.b

Nik Perpar Zupan, 9.č

Luka Strupi, 9.c


Dobitnikom priznanj iskreno čestitamo!

 

Kranj, 23. 4. 2016.                                                                                                   Vodja tekmovanja:
Alenka Šmuc