Prostovoljstvo na naši šoli poteka z namenom širjenja vrednot, ki povezujejo in soustvarjajo odprto, prijazno in spoštljivo šolsko klimo. 17 mladih prostovoljcev 7., 8. in 9. razreda je pomagalo pri učenju sošolcem z učnimi težavami. Z delom smo začeli letos januarja in doslej opravili že približno 350 ur. V tem šolskem letu so naredili pomemben korak naprej k razvijanju solidarnosti, dobrih medsebojnih odnosov in prostovoljstvo umestili v svoj način delovanja pri širjenju vrednot.

Skupaj z 10. smo odšli v Ljubljano na Slovensko Filantropijo po plaketo z nazivom:junaki_logo

Med JUNAKE NAŠEGA ČASA so bili tako uvrščeni in tako prvič pridobili naziv tudi učenci naše šole:

7.A      Eva Bizjak Savović

7.A      Anja Sajovic

7.A      Klara Kržišnik

7.A      Valentina Vremec

7.A      Miha Rus

7.A      Gaber Žula

7.A      Mark Gazvoda

7.B       Urša Ahčin

7.B       Tia Vita Ćurčić

7.B       Aida Kocič

JUNAKI

7.B       Bumbar Gaja

7.B       Brence Klara

8.C       Uranič Luka

8.C       Nejc Butalič

9.B       Cene Hahter

9.B       Domen Baugartner

9.b       Matija Mervič

VSEM PREJEMNIKOM ISKRENO ČESTITAMO!

V naslednjem šolskem letu pa vabimo k sodelovanju še nove prostovoljce.

Bogdana Mikša