Select Page

Odbojka področno, fantje in dekleta.

 

V četrtek, 4. 1. 2018, je v Kranju potekalo področno prvenstvo v odbojki za dečke letnik 2003 in mlajši. Dečki so dosegli 4. mesto in zaključili s tekmovanjem na tej ravni. Našo šolo so zastopali: Nik Slobodjanac, Tjaž Pavlin, Domen Sajovic, Bine Kovačič, Nejc Čimžar Žuran, Blend Kabashi, Matic Pristov in Aleksander Trebec.

Vsem učencem čestitamo za prikazano igro.

 

 

Teden pozneje, 11. 1. 2018, je ravno tako v Kranju potekalo področno prvenstvo v odbojki za deklice letnik 2003 in mlajše. Tudi deklice so dosegle 4. mesto in zaključile s tekmovanjem na tej ravni. Našo šolo so zastopale: Ana Šmid, Ava Ovsenik, Brina Fučka, Nastja Regina Boncelj, Kristina Rakovc, Dragana Taskova, Urša Ahčin in Klara Zupanc.

Vsem učenkam čestitamo za prikazano igro.

 

 

Aktiv športnih pedagogov

Robert Kukovič