Na vprašanja, ki so zapisana in na mnoga druga bo v svojem predavanju odgovorila gospa Leja Mahnič.

VABILO

Kaj je tisto, kar ste si vedno želeli, da bi vam povedali, ko ste postali starši? Ali pa morda še pred tem?

Kako najbolje komunicirati z otroki? Kako iz otroka vzgojiti samostojnega odraslega človeka? Kako povedati otrokom naše želje na način, da nas bodo razumeli? Kako jim postaviti meje? Pravila?

Na vprašanja, ki so zapisana in na mnoga druga bo v svojem predavanju odgovorila gospa Leja Mahnič, strokovnjakinja z mnogimi izkušnjami.

Spoštovani starši!

Vljudno vas vabimo na predavanje o učinkovitem starševstvu, ki bo v četrtek, 17.5.2018 ob 17.00 uri v avli na Matični šoli.

Veselimo se vaše udeležbe.

Vodstvo šole