V torek, 4. maja, četrtek, 6. in ponedeljek, 10. maja 2021 bodo učenci in učenke 6. in 9. razredov preverjali in dokazovali svoje znanje iz slovenščine, matematike, biologije (9.r) in angleščine (6.r) na  Nacionalnem preverjanju znanja. Udeležba je obvezna.

Vsi učenci in učenke devetih IN šestih razredov se v torek, četrtek in ponedeljek zberejo pred šolo ob 7. 15. S seboj prinesejo ustrezna pisala, pripomočke IN copate.

Učenci PŠ Center pišejo na svoji enoti – PŠ Center.

Spremenjeno uro odhoda šolskega avtobusa za devetošolce in šestošolce si oglejte na spletni strani šole.

Pouk za vse ostale učence predmetne stopnje na matični šoli IN šoli CENTER (ter za šestošolce in devetošolce) se v torek, četrtek in ponedeljek prične ob 9. 05. uri z malico in poteka od 3. šolske ure po urniku (pouk se začne ob 9. 25). Vse ure do 9. 25 na matični šoli in šoli Center ODPADEJO.

Spremenjeno uro odhoda šolskega avtobusa za učence 7. in 8. razreda si oglejte na spletni strani šole.

Učenci imajo pouk od 3. ure dalje po urniku oz. dejavnosti.

Pripravila                                                                               Ravnatelj

Tina Kaltenekar                                                                     Rudolf Planinšek