Select Page

NOVEMBER

KDO?KDAJ?VSEBINANOSILEC
R A Z R E D N A    S T O P N J A
M A T I Č N A   Š O L A
1. A4. 11.zobni pregledZD Kranj
1. B11. 11.zobni pregledZD Kranj
2. A18. 11.zobni pregledZD Kranj
2. B25. 11.zobni pregledZD Kranj
1. AB15. 11.TD Oblikovanje materialovSonja Magajne
2. AB19. 11.TD Oblikovanje materialovMarijana Cuderman
3. AB11. 11.KD Izdelovanje glasbilSimona Gasser
3. AB25. 11.TD Novoletna delavnicaIrena Kodeh
4. AB10.11.TD Papirna gradivaJana Dubravica
5. AB25. 11.TD Oblikovanje materialov/robotikaŠpela Pirc
1. – 5. razred5. 11.šolsko tekmovanje MatemčekMojca Jurčič
1. – 5. razred20. 11.državno tekmovanje MatemčekMojca Jurčič
4, 5. razred9. 11.šolsko Cankarjevo tekmovanjeMateja Rogelj
PŠ  G O R I Č E
1. G15. 11.TD Oblikovanje materialovSonja Magajne
2. G24. 11.TD Oblikovanje materialovMarijana Cuderman
3. G10. 11.KD Izdelovanje glasbilSimona Gasser
3. G26. 11.TD Novoletna delavnicaIrena Kodeh
4. G24. 11.TD Papirna gradivaJana Dubravica
5. G  24. 11.TD Oblikovanje materialov/robotikaŠpela Pirc
PŠ  T R S T E N I K
1. T15. 11.TD Oblikovanje materialovSonja Magajne
2. T19. 11.TD Oblikovanje materialovMarijana Cuderman
3. T10. 11.KD Izdelovanje glasbilSimona Gasser
3. T25. 11.TD Novoletna delavnicaIrena Kodeh
4. T11. 11.TD Papirna gradivaJana Dubravica
5. T18. 11.TD Oblikovanje materialov/robotikaŠpela Pirc
4., 5. razred9. 11.šolsko Cankarjevo tekmovanjeMarijana Cuderman
2. – 5. razred8. – 19. 11.tekmovanje BoberMarijana Cuderman
 P R E D M E T N A     S T O P N J A
6. razred9. 11.TD KrškoIrena Hudobivnik
7. A15. 11. ob 7.30Rastem s knjigoMojca F. Eleršek
7. Č15. 11. ob 9. 25Rastem s knjigoMojca F. Eleršek
7. C25. 11. ob 7.30Rastem s knjigoMojca F. Eleršek
7. B25. 11. ob 9. 25Rastem s knjigoMojca F. Eleršek
7. razred23. 11.ŠD GIB ŠiškaVlasta Godnič
6. in 7. razred29. 11., 2 šolski uriOperna predstavaMatej Wolf
8. in 9. razred30. 11., 2 šolski uriOperna predstavaMatej Wolf
9. razred4. 11.KD Narodna galerija in Plečnikove ŽaleRomana Renko
9. razred10. 11.KD Po Cankarjevi potiTanja Novak
9. razred16. 11.ŠD Plesne delavniceVlasta Godnič
9. A22. 11., 1. in 2. uratestiranje s testno baterijo MFBTšolska svetovalna služba
9. B23. 11., 1. in 2. uratestiranje s testno baterijo MFBTšolska svetovalna služba
9. C24. 11., 1. in 2. uratestiranje s testno baterijo MFBTšolska svetovalna služba
3. triada10. 11., 9.30 do 10.10Konec Igre – neodvisen.siRudolf Planinšek
6. – 9. razred5. 11.šolsko tekmovanje MatemčekMojca Jurčič
6. – 9. razred9. 11.šolsko Cankarjevo tekmovanjeIrma Uranič
8., 9. razred10. 11.tekmovanje v znanju tehnologijTanja Stanić
8., 9. razred11. 11. ob 13.00šolsko tekmovanje iz angleščineMaša Mihelec
6. – 9. razred16. 11.šolsko tekmovanje iz geografijeMojca Zupan
6. – 9. razred8. – 19. 11.tekmovanje BoberUrša Glastovec
6. – 9. razred20. 11.državno tekmovanje MatemčekMojca Jurčič
8. in 9. razred18. 11.šolsko tekmovanje iz nemščineJakob Zenjilovski